info@massturizm.com.tr
+90 212 532 00 14

Hakkımızda

Hakkımızda

20 Yıllık tecrübe ve deneyime binaen 2015 yılında ” Emvaj Turizm Seyehat Acentası” ünvanlı seyehat acentasını Turizm Bakanlığına bağlı olarak kuran firmamız “Masstur” ve “Mass Turizm” isimleri ile özellikle Hac ve Umre alanında olmak kaydıyla Yurt Dışı ve Yurt İçi turizm faaliyetlerini
başarı ve titizlikle sürdürmektedir.

 

Başarılı olduğumuz alanlarımız HAC – UMRE başta olmak üzere özellikle KUDÜS – İRAN – ENDÜLÜS – BALKANLAR – DUBAİ – FAS – KATAR – MISIR – TUNUS – ÜRDÜN – ÖZBEKİSTAN – İTALYA – PARİS kültür turlarında ve yurdumuzun gözde mekanlarınada düzenlediğimiz Kültür gezilerimizde profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

Ayrıca Acentamız Dünyanın her neresine arzu ederseniz oraya en uygun ve hızlı çözümlerle uçakbileti – otel ve vize konularında da sizlerin en güvenilir çözüm ortağınız olmayı hedeflemiş bulunmaktadır.

 

Eğitimci kimliğimizin verdiği güvenle gerek Yurdışında ve gerekse Yurtçinde gruplara özel dil kurslarımızla ve eğitim danışmanlığımızla da sizlerin hizmetindeyiz.

 

En uygun mekanlarda en uygun fiyatlarla bayilerinize yapmayı planladığınız toplantılarınızda da yine en güvenilir çözüm ortağınız olmaya adayız.

 

Evlilik hayatına adım attığınız günlerinizde hayat arkadaşınızla geçirmeyi planladığınız balayınızı en uygun ve güvenilir bölgelerden sizler için özel olarak seçiyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.

 

Deneyimli satış ekibi, rehberleri ve operasyon ekibi ile sizlerin hizmetindeyiz.

 

“Siz hayal edin, hayalinizi bizimle paylaşın, biz gerçekleştirelim ve size sadece anın tadını çıkartmak kalsın..”